Wsparcie dla biznesu

pi kolor3

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

pfp

p 3576 1

   logoriph

Wielkopolska Lokalna Grupa Działania KRAINA LASÓW I JEZIOR

Urzędy / Instytucje

zusarimr

gusindeks

baner-us2

clipboard01

piplogo

Zaloguj się

Strona główna > Dodaj firmę > Regulamin

Regulamin Portalu Firm Regionu Leszczyńskiego

1. Portal Firm Powiatu Leszczyńskiego powstał przy udziale i na zlecenie Starostwa Powiatowego w Lesznie. Właścicielem prawnym serwisu jest Starostwo Powiatowe, Plac Kościuszki 4b, 64-100 Leszno. Dane które znalazły się w bazie, są aktualne na koniec 2009 roku.

2. Korzystanie przez Użytkowników z portalu jest bezpłatne.

3. W bazie umieszczać można dane firm i instytucji, które prowadzą działalność na terenie powiatu leszczyńskiego oraz miasta Leszna.

4. Warunkiem wpisu do katalogu firm w portalu jest wypełnienie formularza rejestracyjnego.

5. Dane zawarte w katalogu firm są umieszczone w serwisie na odpowiedzialność użytkownika. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za wprowadzone informacje.

6. Użytkownik dodając ogłoszenie zapewnia, że ogłoszenie jest zgodne z regulaminem serwisu, oraz że ogłoszenie nie naruszy przepisów prawa ani praw osób trzecich, w tym między innymi nie naruszy praw autorskich, patentowych, nie zniesławi, nie naruszy prywatności ani godności, nie naruszy praw zapobiegających dyskryminacji ani też innych praw jakiejkolwiek osoby fizycznej bądź podmiotu.

7. Wypełniając formularz rejestracyjny, użytkownik potwierdza, ze zapoznał się z treścią niniejszego regulaminu, co jest jednoznaczne z akceptacją jego postanowień i warunków.

8. Właściciel ma prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym użytkowników.

Realizacja: Brand New Poznań